ZÁKAZNICKÁ KARTA LBS SPORT 

 Pro naše věrné a stálé zákazníky, kterých si velice vážíme je připraven věrnostní program, který jim umožňuje nakupovat náš sortiment a služby za výhodnějších podmínek.

 

Držitele karty informujeme o probíhajících akcích v obchodě či mimo něj (testování atd.) a o novinkách v našem sortimentu či novinkách ve sportovním světě obecně. Tyto informace ve většině případů lze sledovat i na našem Facebooku.

 

Od ledna 2021 jsme změnili podmínky u poskytování slev na zákaznické karty u cyklistických komponentů ( HARDWARE) a kol. K tomuto kroku jsem museli přistoupit s ohledem na celosvětovou situaci ohledně Covid-19 a dramatickým nedostatkem produktů v tomto segmentu a následnou změnou podmínek od našich dodavatelů, jak v dodávkách, tak v cenách.

Pro držitele zákaznických karet nabízíme individuální podmínky na konkrétní produkty, již to nelze nastavit plošně, tak nás neváhejte kontaktovat 602850073

Děkujeme za pochopení a hned jak se situace vrátí k normálu vše opět upravíme.

 

1. Zákaznická karta  START je určená pro zákazníky, kteří nám na prodejně vyplní potřebné informace pro získání této karty (jméno a aktivní emailový kontakt, případně telefon pro rychlejší komunikaci - není podmínkou) a na základě toho mu vydáme zákaznickou kartu START. Tato karta přináší zákazníkům několik výhod, jsou včas a v předstihu informování o různých akcích v obchodě a mimo něj, postupným nakupováním zboží a služeb se mohou dostat k vyšší úrovni zákaznických karet SILVER, GOLD a TEAM, při platbě zboží a služeb v hotovosti slevu 3% z ceny nákupu.

 

2. Zákaznická karta SILVER nabízí svým držitelům slevu na zboží a služby 10% a samozřejmě všechny benefity zákaznické karty STAR. Zákaznickou kartu SILVER může získat každý zákazník, jehož nákup přesáhne částku 30 000Kč buď jedním nebo více nákupy za zboží a služby. DŮLEŽITÉ PRO DRŽITELE STÁVAJÍCÍCH ZÁKAZNICKÝCH KARET - vaší kartou získáváte výhody zákaznické karty SILVER.

Na sortiment BMC je poskytnuta sleva 3%

 

 

 

 3. Zákaznická karta GOLD nabízí stejné výhody jako nižší úrovně zákaznických karet s rozdílem ve výši slevy a podmínek získání této úrovně karty. DŮLEŽITÉ - některým stávajícím držitelům zákaznických karet LBS sport bude nabídnuta tato úroveň zákaznické karty personálem prodejny v Praze 7.

Karta přináší slevu 15% a může být vydána při nákupu nad 100 000 Kč buď jednorázově nebo postupným nakupování zboží a služeb. Další výhodou pro držitele této karty je další sleva na již zlevněné zboží 3% POZOR podmíněno platbou v hotovosti!!!

Na sortiment BMC je poskytnuta sleva 5%

 

 

4. Zákaznická karta TEAM je nejvyšší úroveň zákaznického benefitu sleva 20%, který nabízí stejné výhody jako nižší úrovně zákaznických karet s rozdílnou výší slevy a podmínek získání této úrovně karty. Zákaznická karta TEAM poskytuje svým držitelům nadstandardní možnosti testování lyží i kol, nadstandardní možnosti účasti na akcích jako například workshop mazání lyží a mnoho dalšího co pro své zákazníky připravujeme.

Karta může být vydána při nákupu nad 250 000 Kč buď jednorázově nebo postupným nakupování zboží a služeb. Další výhodou pro držitele této karty je další sleva na již zlevněné zboží 5% POZOR podmíněno platbou v hotovosti!!!

Na sortiment BMC je poskytnuta sleva 7%

 

 

0 ks
Košík: 0
0 ks