O nás

Společnost LBS sport s.r.o. je jedním z největších prodejců vybavení na běžecké lyžování v České Republice . Od počátku existence našeho obchodu v roce 2004 jsme mohli hlavně díky přízni našich zákazníků aktivně rozšiřovat náš sortiment zboží a služby na stávající úroveň.

V roce 2013 jsme se rozhodli i vzhledem k častým dotazům našich zákazníků pro rekonstrukci a rozšíření naší prodejny včetně rozšíření našeho sortimentu o vybavení na běh a cyklistiku reprezentovanou špičkovou značkou BMC.

Nabízíme svým zákazníkům široký a v mnoha případech i exkluzivní sortiment mnoha světových značek včetně kompletních servisních prací s maximálním důrazem na poradenství a následnou spokojenost našich zákazníků s doporučeným zbožím.

Do budoucna plánujeme rozšíření našich prodejních prostor pro maximální komfort a úroveň prodeje našeho sortimentu a služby a proto doufáme, že nám zachováte vaši přízeň, které si velice vážíme.

Tým LBS SPORT

Každá firma je tím, čím jsou její zaměstnaci. Zní to jako klišé, ale v našem týmu mám opravdu TOP BORCI. Ať jde o běžky, tak i o cyklistiku! Jestli chcete a požadujete opravdu to nejlepší, tak jste na správném místě!

MARTIN VÍTEK

 

TOMÁŠ VÍTEK

PAVEL KUTIL (36)

ŚTÉPÁN STRAKA

MARTIN PAVLÍK (30)

Martin DUŘT

Proč LBS sport

0 ks
Košík: 0