Z garážového obchodu po stylovou speciálku :-)

Kdo je LBS SPORT

LBS sport je specializovaná prodejna na běžecké lyžování a převážně na silniční cyklistiku s 15 letou tradicí. 

V prodeji cross country vybavení jsme jedni z nejlepších v republice. Nabízíme sortiment od významných značek světa včetně letního vybavení v podobě kolečkových lyží a vybavení k nim.

Cyklistická nabídka je zaměřena převážně na silniční a triatlonová kola doplněná o e-biky a MTB speciality pro ty nejnáročnější. Významnou součástí naší široké nabídky je oblečení na oba sporty s velkou nabídkou bot, oblečení, helem a doplňků.

Jak PŘÍBĚH začal? 

Začalo to před 15 lety po vysoké škole a po nuceném ukončení závodní kariéry  Martina Vítka v triatlonu. Naštěstí vše dopadlo dobře. Příroda a postupně se zvyšující popularita běžeckého lyžování v ČR nám pomohla k postupnému růstu.

V dnešní době si už nedokážeme představit prodávat zboží ve sklepě činžovního domu se vstupem ze dvora.

Kdo je v pozadí? 

V pozadí LBS sportu je Martin Vítek, ke spojení s Kristiánem Hynkem došlo po roční zkušenosti s letním sortimentem. Na základě toho vznikla společnost FC bike import, která v ČR distribuuje několik unikátních cyklistických firem, což by bez schopností a známostí Kristiána ve světě cyklistiky nešlo. Setkání s někým jako je Kristián bylo a stále je velice zásadní.  

...bývalí závodníci, sportovci, odborníci se silným vztahem ke sportu v mnoha podobách...

Jak vybíráme značky a produkty? 

Sortiment je hodně závislý na našem vkusu v první fázi a pak na statistice prodejů jednotlivých kategorií zboží a značek. 

V sortimentu cross country nabízíme v podstatě vše, co je ve světě běžeckého lyžování nejlepší a nejznámější, tam je nabídka opravdu široká co se značek týká.

V cyklistickém sortimentu prodáváme prémiové, ale na českém trhu méně známé značky. Musí se nám líbit a splňovat patřičná kritéria kvality. Důležitou součástí letní nabídky jsou tunnigové věci v podobě wattmetrů, zapletených kol atd.

Ochutnávka značek: Fischer, Salomon, Rossignol, Atomic, Alpina, KV+, Leki, Argon 18, 3T, Bjorn Daehlie, X bionic, Alé, POC, SWIX, BMC a mnoho dalších

 

Proč LBS sport

Foto showroom

 

 

 

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0