Zákaznická karta LBS Sport

Pro naše věrné a stálé zákazníky, kterých si velice vážíme je připraven věrnostní program, který jim umožňuje nakupovat náš sortiment a služby za výhodnějších podmínek.

Držitele karty informujeme o probíhajících akcích v obchodě či mimo něj (testování atd.) a o novinkách v našem sortimentu či novinkách ve sportovním světě obecně. Tyto informace ve většině případů lze sledovat i na našem Facebooku.

1. Zákaznická karta

START

je určená pro zákazníky, kteří nám na prodejně vyplní potřebné informace pro získání této karty (jméno a aktivní emailový kontakt, případně telefon pro rychlejší komunikaci - není podmínkou) a na základě toho mu vydáme zákaznickou kartu START. Tato karta přináší zákazníkům několik výhod, jsou včas a v předstihu informování o různých akcích v obchodě a mimo něj, postupným nakupováním zboží a služeb se mohou dostat k vyšší úrovni zákaznických karet SILVER, GOLD a TEAM, při platbě zboží a služeb v hotovosti slevu 3% z ceny nákupu.

2. Zákaznická karta

SILVER

nabízí svým držitelům slevu na zboží a služby 10% a samozřejmě všechny benefity zákaznické karty STAR. Zákaznickou kartu SILVER může získat každý zákazník, jehož nákup přesáhne částku 30 000Kč buď jedním nebo více nákupy za zboží a služby. DŮLEŽITÉ PRO DRŽITELE STÁVAJÍCÍCH ZÁKAZNICKÝCH KARET - vaší kartou získáváte výhody zákaznické karty SILVER.

Na sortiment BMC je poskytnuta sleva 3%

3. Zákaznická karta

GOLD

nabízí stejné výhody jako nižší úrovně zákaznických karet s rozdílem ve výši slevy a podmínek získání této úrovně karty. DŮLEŽITÉ - některým stávajícím držitelům zákaznických karet LBS sport bude nabídnuta tato úroveň zákaznické karty personálem prodejny v Praze 7.

Karta přináší slevu 15% a může být vydána při nákupu nad 100 000 Kč buď jednorázově nebo postupným nakupování zboží a služeb. Další výhodou pro držitele této karty je další sleva na již zlevněné zboží 3% POZOR podmíněno platbou v hotovosti!!!

Na sortiment BMC je poskytnuta sleva 5%

4. Zákaznická karta

TEAM

je nejvyšší úroveň zákaznického benefitu sleva 20%, který nabízí stejné výhody jako nižší úrovně zákaznických karet s rozdílnou výší slevy a podmínek získání této úrovně karty. Zákaznická karta TEAM poskytuje svým držitelům nadstandardní možnosti testování lyží i kol, nadstandardní možnosti účasti na akcích jako například workshop mazání lyží a mnoho dalšího co pro své zákazníky připravujeme.

Karta může být vydána při nákupu nad 250 000 Kč buď jednorázově nebo postupným nakupování zboží a služeb. Další výhodou pro držitele této karty je další sleva na již zlevněné zboží 5% POZOR podmíněno platbou v hotovosti!!!

Na sortiment BMC je poskytnuta sleva 7%

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0