SPONSER SALT CAPS 120ks

Popis:
SPONSER SALT CAPS představuje směs minerálů ve formě kapslí pro užívání při dlouhodobém vytrvalostním výkonu, zejména v horkém počasí. Minerální nápoj bez cukru a kalorií lze vytvořit přidáním 2 kapslí do vody nebo zapitím kapslí dostatečným množstvím vody. Vhodné pro podporu metabolismu tuků při nízké intenzitě tréninku. V kombinaci se sacharidy si můžete vytvořit svůj vlastní "self-made" sportovní nápoj. SPONSER SALT CAPS vyrovnávají ztrátu minerálů při intenzivním pocení. V kombinaci s vodou lze použít 2 kapsle jako neenergetický elektrolytický nápoj. Vhodné pro podporu metabolismu tuků při tréninku s nižší intenzitou. Navíc je produkt obohacen zinkem, který přispívá k normálnímu metabolismu tuků, vitamínu A a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. V případě vytrvalostního tréninku (např. zaměřeného na obecnou vytrvalost), nebo je-li trénink záležitostí redukce tukové tkáně, SALT CAPS jsou vhodnou volbou. Vyvinuto a vyrobeno ve Švýcarsku.
Zobrazit celý popis
Vaše cena:
650 Kč
Celková dostupnost zvolené varianty:
-14 ks
Množství:
  • Popis
  • Parametry
Popis:SPONSER SALT CAPS představuje směs minerálů ve formě kapslí pro užívání při dlouhodobém vytrvalostním výkonu, zejména v horkém počasí. Minerální nápoj bez cukru a kalorií lze vytvořit přidáním 2 kapslí do vody nebo zapitím kapslí dostatečným množstvím vody. Vhodné pro podporu metabolismu tuků při nízké intenzitě tréninku. V kombinaci se sacharidy si můžete vytvořit svůj vlastní "self-made" sportovní nápoj.
SPONSER SALT CAPS vyrovnávají ztrátu minerálů při intenzivním pocení. V kombinaci s vodou lze použít 2 kapsle jako neenergetický elektrolytický nápoj. Vhodné pro podporu metabolismu tuků při tréninku s nižší intenzitou.

Navíc je produkt obohacen zinkem, který přispívá k normálnímu metabolismu tuků, vitamínu A a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

V případě vytrvalostního tréninku (např. zaměřeného na obecnou vytrvalost), nebo je-li trénink záležitostí redukce tukové tkáně, SALT CAPS jsou vhodnou volbou.

Vyvinuto a vyrobeno ve Švýcarsku.
Parametry:

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0