LBS-bike - GRAVEL - ARGON 18

BMC IMPEC je špičkový výrobek této švýcarské značky. Kompletní výroba a montáž probíhá ve švýcarské továrně značky BMC, která na základě tisíců měření a variant vyvinula tento skvost, který je klenotem mezi silničními koly všech značek.

Svou jedinečnost přenáší i na svého majitele, který může být na vlastnictví této perly právem hrdý. Je to podobné jako vlastnit sportovní vůz věhlasných sportovních značek.

Jedná se o zakázkovou výrobu, kde si kupující může navolit mnoho komponent dle vlastního přání. Velice důležitou součástí objednávky je i změření zákazníka jedinečným systémem body scanning CRM 3D, který jako jediní v ČR budeme od prosince 2013 nabízet pro naše zákazníky.

Po naskenování cyklistovy postavy do 3D modelu a nastavení dalších důležitých parametrů, je navržen ideální cyklistický posed pro určenou cyklistickou disciplínu a na základ těchto výsledků se dá úspěšně doporučit ideální nastavení posedu a tím ušetřit spoustu času, peněz a mít vše ideální pro své použití.

IMPEC BMC nabízí 6 možností barev rámu, individuální výběr komponentů (délka kliky, velikost táců, pastorku, představce, řídítek, sedlovky atd.), zapletených kol a podobně.

Tento jedinečný model je možné objednat s termínem dodání 8 týdnů a bude k vidění na prodejně od prosince 2013.

Filtry

Značka

Cena

-
0 ks
Košík: 0
0 ks