K-EDGE WAHOO PRO 31,8

Popis:
K-EDGE držák computeru WAHOO PRO XL 31,8 black Nejnovější generace držáku pro modely Wahoo Elmnt, Roam, Bolt a Mini, který nabízí více stylového designu pro uchycení Vašeho počítače Wahoo. Polymerová vložka, která drží computer je navržena a testována, aby se v případě pádu vytrhla z držáku, místo toho, aby se ulomily plastové "packy" na Vašem computeru. Umístění computeru před řidítka v jedné rovině s horní částí řidítek. Specifikace: CNC obráběný držák z AL 6061 T6 pro řidítka o průměru 31,8 mm vhodné i pro carbonová řidítka nový a jednoduchý systém uchycení pro snadnou instalaci držák je kompatibilní s adaptéry pro GoPro rozhraní (kamery, světla) (adaptéry nejsou součástí balení) Hmotnost (31,8 mm) - 45 g
Zobrazit celý popis
Vaše cena:
1 590 Kč
Celková dostupnost zvolené varianty:
-1 ks
Množství:
  • Popis
  • Parametry
Popis:K-EDGE držák computeru WAHOO PRO XL 31,8 black
Nejnovější generace držáku pro modely Wahoo Elmnt, Roam, Bolt a Mini, který nabízí více stylového designu pro uchycení Vašeho počítače Wahoo.
Polymerová vložka, která drží computer je navržena a testována, aby se v případě pádu vytrhla z držáku, místo toho, aby se ulomily plastové "packy" na Vašem computeru.
Umístění computeru před řidítka v jedné rovině s horní částí řidítek.
Specifikace:
CNC obráběný držák z AL 6061 T6
pro řidítka o průměru 31,8 mm
vhodné i pro carbonová řidítka
nový a jednoduchý systém uchycení pro snadnou instalaci
držák je kompatibilní s adaptéry pro GoPro rozhraní (kamery, světla) (adaptéry nejsou součástí balení)
Hmotnost (31,8 mm) - 45 g
Parametry:

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0