BMC TIMEMACHINE 01 DISC ONE 2022 Turquoise & Black

Popis:
BMC Timemachine 01 disc je špičkové TT a triatlonové kolo současnosti. V kole Timemachine 01 disc sledujeme výsledek čtyřletého vývoje kola specificky pro časovky a triatlon. Po sběru informací od špičkových cyklistů a triatletů se Inženýři BMC spojili s týmem Sauber pro dosažení maximálního aerodynamického výkonu. Poslední dva roky se pak tvořila výsledná kompozice rámu a komponentů, které se společně perfektně doplňují a tvoří nedostižný stroj pro vítězství. Aerodynamický koncept SubA zakládá na nejvýhodnějším profilu trubek 3:1 a Truncated profilu pro stabilitu v bočním větru. Důležitým aeroprvkem je pak kokpit a vidlice. Kokpit je unikátně řešen tvarem V-Shape, který vykazuje nejlepší aerokvality a lze jednoduše nastavit podle požadavků jezdce. S kokpitem spolupracuje plně integrovaná a profilově velmi úzká vidlice. Vedle designu nekompromisně podřízeného aerodynamice a rychlosti Timemachine 01 disc nabízí vysokou míru přizpůsobivosti jezdci podle jeho somatických předpokladů. Jedná se o P2P koncept (Position to Perform). Díky široké škále nastavitelnosti kokpitu, Dual-Mount sedlovce s možností nastavení efektivního úhlu mezi 71-81° a dalším řešení Timemachine vyhovuje jezdcům s agresivním i konzervativním posedem. Integraci komponentů posouvá BMC na další úroveň zakrytým brzdným třmenem a samozřejmostí je ukrytí všech kabelů do rámu. Pro triatlonové účely je k rámu připevněn zásobník na výživu, který navíc vylepšuje aerodynamiku stroje. https://youtu.be/d6DLFCzGIM8 Komponenty: Sada - SRAM FORCE eTap AXS 2x12 převody - kliky 48/35, kazeta 10/28 sedlo Selle italia WATT Zapletená kola DT SWISS ARC 1650 Spline Carbon pláště Vittoria Corsa 25mm. Váhový limit jezdce 110kg KOLO JE BUDE DOSTUPNÉ OD POLOVINY ČERVENCE 2021!!! DOSTUPNÉ BUDOU POUZE VELIKOSTI S, S-M, M-L doporučujeme rezervaci a objednávky před tímto termínem množství je velice omezené!! velikost / výška jezdce S pro jezdce < 170cm M-S /172-180cm M-L /178-188cm L nad 190cm - dostupné až v lednu 2022 POZOR DOSTUPNÁ BUDE UŽ POUZE TURQUOISE BARVA !!
Zobrazit celý popis
Vaše cena:
212 500 Kč
Vyberte si velikost:
  • S Na dotaz
  • L Na dotaz
  • M-L Na dotaz
  • M-S Na dotaz
Celková dostupnost zvolené varianty:
0 ks
Množství:
Kód zboží:
5020017
Detailní informace BMC Timemachine 01 disc je špičkové TT a triatlonové kolo současnosti. V kole Timemachine 01 disc sledujeme výsledek čtyřletého vývoje kola specificky pro časovky a triatlon. Po sběru informací od špičkových cyklistů a triatletů se Inženýři BMC spojili s týmem Sauber pro dosažení maximálního aerodynamického výkonu. Poslední dva roky se pak tvořila výsledná kompozice rámu a komponentů, které se společně perfektně doplňují a tvoří nedostižný stroj pro vítězství. Aerodynamický koncept SubA zakládá na nejvýhodnějším profilu trubek 3:1 a Truncated profilu pro stabilitu v bočním větru. Důležitým aeroprvkem je pak kokpit a vidlice. Kokpit je unikátně řešen tvarem V-Shape, který vykazuje nejlepší aerokvality a lze jednoduše nastavit podle požadavků jezdce. S kokpitem spolupracuje plně integrovaná a profilově velmi úzká vidlice. Vedle designu nekompromisně podřízeného aerodynamice a rychlosti Timemachine 01 disc nabízí vysokou míru přizpůsobivosti jezdci podle jeho somatických předpokladů. Jedná se o P2P koncept (Position to Perform). Díky široké škále nastavitelnosti kokpitu, Dual-Mount sedlovce s možností nastavení efektivního úhlu mezi 71-81° a dalším řešení Timemachine vyhovuje jezdcům s agresivním i konzervativním posedem. Integraci komponentů posouvá BMC na další úroveň zakrytým brzdným třmenem a samozřejmostí je ukrytí všech kabelů do rámu. Pro triatlonové účely je k rámu připevněn zásobník na výživu, který navíc vylepšuje aerodynamiku stroje. https://youtu.be/d6DLFCzGIM8
Komponenty:
Sada - SRAM FORCE eTap AXS 2x12
převody - kliky 48/35, kazeta 10/28
sedlo Selle italia WATT
Zapletená kola DT SWISS ARC 1650 Spline Carbon
pláště Vittoria Corsa 25mm.
Váhový limit jezdce 110kg
KOLO JE BUDE DOSTUPNÉ OD POLOVINY ČERVENCE 2021!!! DOSTUPNÉ BUDOU POUZE VELIKOSTI S, S-M, M-L doporučujeme rezervaci a objednávky před tímto termínem množství je velice omezené!!
velikost / výška jezdce
S pro jezdce < 170cm
M-S /172-180cm
M-L /178-188cm
L nad 190cm - dostupné až v lednu 2022
POZOR DOSTUPNÁ BUDE UŽ POUZE TURQUOISE BARVA !!

  • Parametry
  • Dotaz na produkt
Parametry:
Potřebujete poradit?
Vaše jméno:*
E-mail:*
Telefon:
Váš dotaz:*
Opište znaky:*
0 ks
Košík: 0
0 ks