CARDIO LAB - SPORTOVNÍ VYŠETŘENÍ FIT & FUN

Popis:
Komplexní sortovní vyšetření od renomované laboratoře CARDIOLAB obsahuje: -analýza tělesného složení, -klidová spirometrie -zátěžová diagnostika CPET na přístroji Metamax Cortex 3B) - Zátěžová část dává mimo jiné tato data: podrobné vyhodnocení Aep, ANP, VO2max, TFmax, zátěžové zóny, podrobná zátěžová křivka tukového metabolizmu pro vytrvalostní zátěž (nebo redukci těl váhy/tuku). - hodnocení srdečního výdeje v závislostni na změnu zátěže - efektivita přenosu kyslíku z plic do krve, a další. Dále v rámci konzultace ve chvíli kdy máme výsledky testu: - zhodnocení dosavadního tréninku (zpětná vazba na to, co už klient doposud dělal a dělá, doporučené úpravy v případě zájmu, doporučení steavovacích úprav, pokud o to klient stojí) - výstupy v papírové i elektronické podobě... klient si odnáší domů. Tuto službu lze u nás na obchodě i e shopu zakoupit a obdržíte voucher na tuto službu. test může proběhnout v prostorách naší prodejny a nebo přímo v CARDIOLAB v Příbrami. Veškeré důležité informace naleznete na obdrženém voucheru. DOPORUČUJEME!!!
Zobrazit celý popis
Vaše cena:
5 990 Kč
Celková dostupnost zvolené varianty:
0 ks
Množství:
Kód zboží:
6130001
  • Parametry
  • Dotaz na produkt
Parametry:
Detailní informace Komplexní sortovní vyšetření od renomované laboratoře CARDIOLAB obsahuje:
-analýza tělesného složení,
-klidová spirometrie
-zátěžová diagnostika CPET na přístroji Metamax Cortex 3B) - Zátěžová část dává mimo jiné tato data: podrobné vyhodnocení Aep, ANP, VO2max, TFmax, zátěžové zóny, podrobná zátěžová křivka tukového metabolizmu pro vytrvalostní zátěž (nebo redukci těl váhy/tuku).
- hodnocení srdečního výdeje v závislostni na změnu zátěže
- efektivita přenosu kyslíku z plic do krve, a další.

Dále v rámci konzultace ve chvíli kdy máme výsledky testu:
- zhodnocení dosavadního tréninku (zpětná vazba na to, co už klient doposud dělal a dělá, doporučené úpravy v případě zájmu, doporučení steavovacích úprav, pokud o to klient stojí)
- výstupy v papírové i elektronické podobě... klient si odnáší domů.

Tuto službu lze u nás na obchodě i e shopu zakoupit a obdržíte voucher na tuto službu.
test může proběhnout v prostorách naší prodejny a nebo přímo v CARDIOLAB v Příbrami.
Veškeré důležité informace naleznete na obdrženém voucheru.
DOPORUČUJEME!!!
Potřebujete poradit?
Vaše jméno:*
E-mail:*
Telefon:
Váš dotaz:*
Opište znaky:*
0 ks
Košík: 0
0 ks